A A A

Aktualności » Archiwum Aktualności 2022/2023

Konkurs piosenki angielskiej

W czwartek 18.05 br. w Przedszkolu nr 1 im. " Chatka Puchatka" odbył się XII GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKIEJ "ENGLISH IS FUN". Do konkursu zgłosiło się 8 grup z 5 placówek, a co za tym idzie 24 uczestników. W naszych progach gościliśmy przedszkolaków z: Niepublicznego Przedszkola "Bajka" w Rudkach, Niepublicznego Przedszkola "Nibylandia" z Wymysłowa, Przedszkola nr 2 im. "Misia Uszatka" w Trzemesznie, a także grupę przedszkolną ze Szkoły Podstawowej im. "Powstania Wielkopolskiego" w Kruchowie oraz dzieci 5, 6- letnie z naszego Przedszkola.

 

Po długich i trudnych obradach Jury przyznało każdym uczestnikom 100 punktów, co było zrozumiałe- występy były FUN-tastyczne! Z podjęciem decyzji w ramach pełnienia funkcji jury zmagali się: Pan Krzysztof Dereziński- Burmistrz Miasta i Gminy Trzemeszno, Pani Barbara Jankowska- nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, Pani Beata Szymańska- nauczycielka języka angielskiego oraz Pan Mariusz Zieliński - dyrektor Domu Kultury w Trzemesznie. Nad prawidłową praca jury czuwała nasza Pani Dyrektor.

 

Każdy z uczestników otrzymał nagrodę w postaci książki oraz podziękowanie za udział w konkursie. Podczas przedsięwzięcia panowała świetna atmosfera, ale to oczywiście na skutek tematyki wykonywanych utworów i aktywnej publiczności!