A A A

Aktualności » Archiwum Aktualności 2022/2023

Udział w akcji "SPRINTEM DO MARATONU"

30.05. br. na boisku sportowym przy Szkole nr 1 w Trzemesznie  dzieci z grupy Kłapouszki, Motylki, Sówki oraz Króliki z naszego Przedszkola po raz pierwszy wzięły udział w akcji "Sprintem do maratonu".


W ramach akcji dzieci  musiały przebiec 60 metrowy dystans. Ponadto każdy przedszkolak wziął udział w różnego rodzaju animacjach z piłką nożną,  poprowadzonych przez Zawodników KS Zjednoczeni. Nad całym sportowym wydarzeniem tj. rozgrzewka, bieg, oprawa muzyczna z aerobikiem, czuwała Pani Justyna Bąk - Duszyńska, nauczycielka wychowania fizycznego.


Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz medale za udział w akcji. Podczas spotkania panowała wspaniała atmosfera, dzieciom towarzyszyły niesamowite emocje- należy dodać, że każdy przedszkolak był zwycięzcą, o czym wspomniała Pani Justyna Bąk- Duszyńska. Akcja zakończyla się biegiem Pań,które również pokonały dystans 60m.  W trakcie tego akcentu było bardzo zabawnie- Paniom udzielił się miły, sportowy duch rywalizacji, ale tylko dlatego, aby pobudzić dzieci  do kibicowania. Każdy przedszkolak wie, że w takich uroczystościach liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a tego w tym dniu nie zabrakło!!!